Sık Sorulan Sorular

SIK SORULAN SORULAR

sosforanimals.com PROJE STÜDYO TASARIM OFİSİ nin sosyal sorumluluk amaçlı olarak oluşturduğu bir e-ticaret sitesidir. Bu sitede satılan bütün ürünlerden elde edilen gelirin önemli bir yüzdesi Hayvan Hakları Konfederasyonu HAYKONFED e bağışlanmaktadır. BU sitede yapılan satışlar ve banka hesapları HAYKONFED denetimine açıktır. Bu siteden yapacağınız her alışveriş, hayvanların yaşam hakları için  anlamlı bir katkı olacaktır. Bir iyilik hareketi olarak özveri ile çalışan Türkiye'nin en büyük Hayvan Hakları Konfederasyonuna alışverişleriniz ile destek olurken, harcadığınız her kuruşun karşılığını da tam olarak alacaksınız. Çünkü bu sitede satılan ürünler başka hiç bir yerde satılmayan özgün tasarımlar ve kaliteli ürünlerden oluşmaktadır. 

GARANTİ

Güvenerek alabilirsiniz. % 100 garantilidir.  Perakende satışlarda her ne sebeple olursa olsun beğenmediğiniz ürünü, kullanılmamış olmak kaydıyla 30 gün içinde iade edebilirsiniz veya değiştirebilirsiniz. İade kargo ücreti alıcıya aittir. 


SİPARİŞ ve İLETİŞİM


Online sipariş verebilirsiniz. Ürünü seçin, sepete ekleyerek gereken formları doldurun. 

Whats App Sipariş Hattı: 0532 7988853  

İstediğiniz ürünün resmini veya kod numarasını, adres bilgilerinizi whats app üzerinden göndererek sipariş verebilirsiniz. Ödemesini banka havalesi ile yapabilirsiniz.

Sormak istediğiniz her şey için en iyi yöntem e-posta göndermektir.:  info@sosforanimals.com

Acil durumlar için whatsapp hattı: 05327988853


PERAKENDE -TOPTAN – BAYİLİK


Web sitemizden perakende olarak ürün satın alabilirsiniz. 
Toptan satış koşulları ve fiyatları için lütfen teklif isteyiniz. 
Bayilik ve yetkili satıcılık için lütfen firmanızı veya kendinizi tanıtan bir e-posta gönderiniz. Detaylı bilgi e-posta  ile verilecektir.


FİYATLAR -ÖDEME – BANKA HESAP BİLGİLERİ


Ürün fiyatı ürün üzerinde yazılı olan fiyattır. 

ÖDEME


KREDİ KARTI : Henüz kredi kartı ile ödeme kabul edemiyoruz. Kısa süre içinde kredi kartlı ödeme sistemi başlayacaktır.
BANKA HAVALESİ : Her türlü ödemenizi banka havalesi ile yapabilirsiniz. Ödeme gerçekleştikten sonra bilgi vermenize gerek yoktur. Ödemeler online takip edilmektedir.

BANKA HESAP BİLGİLERİMİZ

PROJE STÜDYO TASARIM OFİSİ -EYÜP SABRİ TAŞ

GARANTİ BANKASI
IBAN : TR06 0006 2000 3990 0006 2946 94


KARGO


Bütün ürünler için Türkiye'nin her yerine kargo ücretsizdir. Bütün ürünler siparişten bir gün sonra kargoya verilir. Bir veya iki gün içinde lokasyonun uzaklığına bağlı olarak kargo tarafından adrese teslim edilir. 

Türkiye dışına henüz gönderim yapılmamaktadır. Kısa süre içinde yurt dışı satışlar ve gönderim başlayacaktır.


İADE


Güvenerek alabilirsiniz. % 100 garantilidir. Beğenmediğiniz ürünü (kullanılmamış olmak kaydıyla) koşulsuz iade edebilirsiniz. İade nakliye ücreti alıcıya aittir. Satışlar sosyal sorumluluk amaçlı olarak yapılmakta olduğu için iade ücreti alıcıya aittir. Bu nedenle özellikle beden değişimi nedeniyle iade olmaması için beden ölçülerine dikkat edilmesi ve hassasiyet gösterilmesini rica ederiz. Buna rağmen beden değişimi gerekiyorsa kargo ücreti alıcıya ait olmak üzere değişim için bilgi vererek gönderebilirsiniz. 


ÜRÜN BİLGİSİ

3D tişörtlerde yüksek baskı kalitesi nedeniyle birinci kalite poly. süprem kumaşlar kullanılmaktadır. Dünya markalarının kullandığı kalitede tiril tiril, mükemmel tuşeye sahip kaliteli kumaşlardır.

Baskılar yıkama ile yıpranmaz. Akmaz. Solmaz.

Kumaş, baskı, dikim kalitesi olarak premium kalite tişörtlerdir. 

BEDEN ÖLÇÜLERi


Beden ölçü tablosu aşağıdadır.Kalıplarımız uluslararası standartlarda Avrupa ölçülerindedir. Standart basic tişörtte hangi beden giyiyorsanız o bedende sipariş veriniz.

3D TİŞÖRT BEDEN ÖLÇÜ TABLOSU İLETİŞİM


Her türlü soru ve sorununuz için bize 24 saat en hızlı ulaşabileceğiniz yol e-postadır.
info@sosforanimals.com en geç 60 dakika içinde yanıt alabilirsiniz.

Acil durumlar için whatsapp 0532 7988853 den her zaman ulaşabilirsiniz.


ÖNEMLİ NOT :


İşyerinden ürün satışımız yoktur. Bütün ürün teslimatlarımız kargo ile gerçekleştirilmektedir. İşyerimizde görüşme yapmak için lütfen telefon ile veya e-maille ön bilgi ve randevu alınız. Randevusuz görüşme yapmadığımızı önemle bildiririz.Bu kategoride ürün bulunamadı.